Launch Checklist (1.1.12) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Content
hi: सामग्री

en: Links
hi: लिंक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Theme
hi: थीम

en: Database
hi: डेटाबेस

en: General
hi: सामान्य

en: Other
hi: अन्य

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: Privacy Policy
hi: गोपनीयता नीति

en: Block layout
hi: ब्लॉक लेआउट
