Launch Checklist (1.1.12) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Links
ps: تړوني

en: Views
ps: ليدنې

en: Theme
ps: ویینه

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: Block layout
ps: غونډ هډوانه
