Launch Checklist (1.1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Content
cs: Obsah

en: Links
cs: Odkazy

en: Modules
cs: Moduly

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Database
cs: databáze

en: General
cs: Obecné

en: Other
cs: Jiné

en: Google Analytics module
cs: Modul Google Analytics

en: Block layout
cs: Umístění bloků
