Launch Checklist (1.1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Views
eo: Vidoj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Other
eo: Alia
