Launch Checklist (1.1.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Content
fi: Sisältö

en: Links
fi: Linkit

en: Views
fi: Näkymät

en: Modules
fi: Moduulit

en: Theme
fi: Teema

en: Database
fi: Tietokanta

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Google Analytics module
fi: Google Analytics moduuli

en: Security Review
fi: Turvallisuustarkistus (Security Review)

en: Block layout
fi: Lohkojen sijoittelu
