Launch Checklist (1.1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Content
he: תוכן

en: Links
he: קישורים

en: Views
he: היבטים

en: Modules
he: רכיבים

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: General
he: כללי

en: Other
he: אחר

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Block layout
he: בלוקים
