Launch Checklist (1.1.2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Content
lv: Saturs

en: Links
lv: Saites

en: Views
lv: Skati

en: Modules
lv: Moduļi

en: Theme
lv: Tēma

en: Database
lv: Datubāze

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Webform
lv: Webforma

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Favicon
lv: Favikona

en: Google Analytics module
lv: Google Analytics modulis

en: Block layout
lv: Bloku izkārtojums
