Launch Checklist (1.1.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Modules
my: Module များ

en: Other
my: အခြား
