Launch Checklist (1.1.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Content
be: Змесціва

en: Links
be: Спасылкі

en: Modules
be: Модулі

en: Theme
be: Тэма

en: Database
be: База дадзеных

en: General
be: Агульны

en: Other
be: Іншыя

en: Webform
be: Анкета

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: Block layout
be: Размеркаванне блокаў
