Launch Checklist (1.1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Content
hr: Sadržaj

en: Links
hr: Poveznice

en: Modules
hr: Moduli

en: Theme
hr: Tema

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo
