Launch Checklist (1.1.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Forms
is: Form

en: Content
is: Innihald

en: Links
is: Hlekkir

en: Views
is: Gagnasýn

en: Modules
is: Einingar

en: Theme
is: Þema

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: General
is: Almennt
