Launch Checklist (1.1.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Theme
mn: Загвар
