Launch Checklist (1.1.7) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Content
gl: Contido

en: Links
gl: Ligazóns

en: Views
gl: Vistas

en: Modules
gl: Módulos

en: Theme
gl: Tema

en: Database
gl: Base de datos

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Webform
gl: Formulario web

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance

en: Private Files Directory
gl: Directorio de arquivos privados
