Launch Checklist (1.1.7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Content
kk: Контент

en: Modules
kk: Модульдер

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа
