Launch Checklist (1.1.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Content
km: មាតិកា

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: General
km: ទូទៅ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ
