Launch Checklist (1.1.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Content
oc: Contengut

en: Links
oc: Ligams

en: Views
oc: Vistas

en: Modules
oc: Moduls

en: Theme
oc: Tèma

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Other
oc: Autre
