Launch Checklist (1.1.8) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Content
az: Məzmun

en: Links
az: Linklər

en: Views
az: Görünüşlər

en: Modules
az: Modullar

en: Theme
az: Tema

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Favicon
az: Favikon
