Launch Checklist (1.1.8) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Content
fr: Contenu

en: Links
fr: Liens

en: Views
fr: Vues

en: Theme
fr: Thème

en: Database
fr: Base de données

en: General
fr: Général

en: Other
fr: Autre

en: Base URL
fr: URL de base

en: Cron Settings
fr: Paramètres des tâches planifiées

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Analytics
fr: Statistiques

en: Google Analytics module
fr: Module Google Analytics

en: Progress
fr: Progression

en: Privacy Policy
fr: Politique de Confidentialité

en: Headings
fr: Titres

en: Checklists
fr: Listes de contrôle

en: Block layout
fr: Mise en page des blocs

en: Private Files Directory
fr: Répertoire des fichiers privés
