Launch Checklist (1.1.8) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Links
hy: Հղումներ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: General
hy: Ընդհանուր
