Launch Checklist (1.1.8) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Content
jv: Konten

en: Links
jv: Tautan

en: Views
jv: View

en: Modules
jv: Modul

en: Theme
jv: Tema

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané
