Launch Checklist (1.1.8) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
