Launch Checklist (1.1.9) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Content
lt: Turinys

en: Links
lt: Nuorodos

en: Views
lt: Vaizdai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Theme
lt: Tema

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Webform
lt: Web forma

en: Google Analytics module
lt: Google Analytics modulis

en: Block layout
lt: Blokų išdėstymas
