Launch Checklist (1.1.11) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Links
ja: リンク

en: Views
ja: ビュー

en: Modules
ja: モジュール

en: Theme
ja: テーマ

en: Database
ja: データベース

en: General
ja: 全般

en: Other
ja: その他

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Favicon
ja: お気に入りアイコン

en: Google Analytics module
ja: Google Analytics モジュール

en: Metatag
ja: メタタグ

en: Block layout
ja: ブロックレイアウト

en: Private Files Directory
ja: プライベートファイルディレクトリー
