Launch Checklist (1.1.13) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Content
sl: Vsebine

en: Modules
sl: Moduli

en: Theme
sl: Tema

en: General
sl: Splošno
