Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Core
be: Ядро
