Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: layout
bo: བཀོད་པ།
