Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Core
es: Núcleo

en: Layout
es: Diseño

en: Layouts
es: Diseños

en: layout
es: diseño

en: Edit layout
es: Editar diseño
