Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Core
fr: Cœur

en: Layout
fr: Mise en page

en: Layouts
fr: Mises en page

en: layout
fr: mise en page

en: Edit layout
fr: Modifier la mise en page

en: Add layout
fr: Ajouter une mise en page
