Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Core
ja: コア

en: Layout
ja: レイアウト

en: Add layout
ja: レイアウトを追加
