Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Core
ku: ناوکە
