Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Core
os: Астæумагъз
