Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Core
pl: Rdzeń

en: Layout
pl: Układ

en: Layouts
pl: Układy

en: layout
pl: układ

en: Edit layout
pl: Edytuj szablon

en: Add layout
pl: Dodaj szablon
