Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Core
ro: Nucleu

en: Layout
ro: Prezentare
