Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Core
sl: Jedro

en: Layout
sl: Postavitev
