Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Core
vi: Nhân

en: Layout
vi: Bố cục

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: layout
vi: bố cục
