Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Core
ca: Nucli

en: Layout
ca: Disposició

en: layout
ca: disposició
