Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Core
cs: Jádro
