Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Core
da: Kerne

en: Add layout
da: Tilføj layout
