Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Core
fi: Ydin

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: layout
fi: ulkoasu

en: Add layout
fi: Lisää layout
