Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar
