Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Core
ru: Ядро

en: Layout
ru: Макет

en: Layouts
ru: Макеты

en: layout
ru: макет

en: Edit layout
ru: Редактировать макет

en: Add layout
ru: Добавить макет
