Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Core
sv: Kärna

en: Add layout
sv: Lägg till layout
