Layout (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Core
uk: Ядро

en: Layout
uk: Макет

en: Layouts
uk: Макети

en: layout
uk: розкладка

en: Add layout
uk: Додати макет
