Layout BG (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Endursetja

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Layout
is: Útlit

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
