Layout BG (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Layout
uk: Макет

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
