Layout BG (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Reset
hr: Poništi

en: Background
hr: Pozadina

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
