Layout BG (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Background
tr: Arkaplan

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
