Layout BG (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Layout
ar: التنسيق

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
