Layout BG (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Reset
be: Скінуць

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
