Layout BG (8.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
